Potrzebna pomoc

Drodzy Członkowie SezaMu! Nasz przyjaciel Michał, kochany mąż, tata i wspaniały fizjoterapeuta, przeżył niewyobrażalną tragedię . We wrześniu, podczas wymarzonej podróży campervanem z rodziną, ich życie w jednej chwili zmieniło się na zawsze . Samochód stanął w płomieniach , a Michał doznał poparzeń trzeciego stopnia, które objęły 40% jego ciała, w tym ręce .

Po trudnej walce w szpitalu w Portugalii, Michał został przetransportowany do Polski, ale koszty transportu medycznego były ogromne – aż 30 000 euro . To dopiero początek jego trudnej drogi do zdrowia – czekają go przeszczepy skóry, rehabilitacja i miesiące leczenia .

Michał zawsze dawał z siebie wszystko, zarówno jako fizjoterapeuta, jak i w życiu prywatnym. Teraz potrzebuje naszego wsparcia . Apelujemy do Was o pomoc – każda złotówka, każda wpłata przybliża Michała do powrotu do zdrowia . Pomóżmy tej wspaniałej rodzinie stanąć na nogi, by nie musieli martwić się o finansową stronę tej trudnej walki. Razem możemy zdziałać cuda .

Link do zbiórki znajdziecie tutaj: https://zrzutka.pl/95ps5a

Dziękujemy za każdą formę wsparcia – liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc!

#PomocDlaMichała #WspieramyMichała #RazemSilniejsi #SezaM

Dziękujemy z całego serca!

Spotkanie członków Stowarzyszenia SezaM!

Zapraszamy na spotkanie członków Stowarzyszenia SezaM!

Drodzy Członkowie i Sympatycy, już 19 października 2024 r. o godz. 15:00 spotykamy się w naszej siedzibie!
To świetna okazja, by porozmawiać o naszych dotychczasowych działaniach, podzielić się nowymi pomysłami i wspólnie zaplanować przyszłość. Każdy głos i każda pomoc ma dla nas ogromne znaczenie!
Zarezerwujcie tę datę i dołączcie do nas, by wspólnie działać na rzecz Stowarzyszenia SezaM. Razem możemy osiągnąć więcej!

Do zobaczenia!
#SezaM #Stowarzyszenie #WspólneDziałania #SM #Spotkanie #Gliwice

08102024.gif (343 KB)

Archiwum

2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017

MISJA STOWARZYSZENIA

Misją SEZAMu jest poprawa jakości życia osób ze stwardnieniem rozsianym, zapewnienie im zgodnego ze standardami medycznymi dostępu do leczenia i rehabilitacji, tak aby mogli prowadzić godne życie.

Najbliższe spotkania

  • Spotkanie

    22.02.2025 godz. 15:00
    Ośrodek PATION
    Jana Śliwki 12, Gliwice
  • Spotkanie

    29.03.2025 godz. 15:00
    Ośrodek PATION
    Jana Śliwki 12, Gliwice
Przekaż 1% naszej organizacji
Rozlicz PIT Online
Pobierz program PIT