Tekst

Wniosek o rejestracje innowacyjnego preparatu doustnego BG-12 
Biotechnologia otwiera przed lekarzami i pacjentami nowe możliwości terapeutyczne i pozwala na nowe spersonalizowane podejście, ukierunkowane na potrzeby każdego z pacjentów. Nowe leki biologiczne są ogromną szansą dla chorych na stwardnienie rozsiane, gdyż w terapiach standardowych pewien odsetek pacjentów nie zyskiwał dotychczas spodziewanej reakcji na leczenie. 
Więcej: http://www.lekwpolsce.pl/

Wsparcie dla chorych na SM
Rozmowa z dr Katarzyną Korpolewską, psychologiem społecznym
Więcej: http://www.se.pl/porady/zdrowie/

Komórki macierzyste w terapii stwardnienia rozsianego
Terapia przy użyciu autologicznych, mezenchymalnych komórek macierzystych jest obiecującą metodą leczenia pacjentów z wtórnie postępującą postacią stwardnienia rozsianego - pokazały wyniki badania klinicznego 2 fazy opublikowane na łamach ostatniego wydania czasopisma Lancet Neurology.
Więcej: http://pulsmedycyny.pl/

„Podaj Serce” chorym na stwardnienie rozsiane. Wyjątkowy koncert
Na stwardnienie rozsiane cierpi około 40 tysięcy Polaków. Nie można być wobec tej choroby obojętnym. Warto zaangażować się w akcję „Podaj Serce”. Już po raz czternasty Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” zaprasza na wyjątkowy charytatywny koncert galowy, który pomoże chorym na SM. 
Więcej: http://zdrowie.dziennik.pl/

Klawiszowiec Kombi ma chorą żonę. Opiekuje się nią od...
Myli się ten, kto twierdzi, że gwiazdy nie mają problemów. Owszem, mają. Nierzadko większe niż inni. Bo choroba nie wybiera, więc nie zawsze jesteśmy panami losu (w każdym razie nie w takim stopniu, w jakim byśmy chcieli). Przekonał się o tym Sławomir Łosowski, czyli legendarny klawiszowiec z zespołu Kombi... 
Więcej:
 
http://www.fakt.pl/

 

1% z PITax.pl

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe​ ​podatki