Zabawa Andrzejkowa

I kolejne wydarzenie aktywizacji społecznej uczestników w "Sami Możemy II" za nami. W piątek odbyła się zabawa Andrzejkowa w stylu weneckim, podczas której czas taneczny umilał DJ Cherry a uczestnicy bardzo chętnie fotografowali się w fotobudce od JJFotobudka Moc atrakcji: sztuczki magiczne, wróżby czy naukę włoskiego tańca - PAVANY ORLANDO zapewniał Herold - organizacja wydarzeń.

Na dowód udanej zabawy zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.
Czytaj więcej...

Warsztaty SM II Stroiki świąteczne

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami dlatego też w dniu wczorajszym uczestnicy projektu "Sami Możemy II" podczas WARSZTATÓW stworzyli piękne stroiki świąteczne

Zapraszamy do fotorelacji zamieszczonej poniżej:)

Za tydzień kolejne warsztaty na które serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

I Turnus krótkookresowego pobytu całodobowego.

Nasz pierwszy turnus krótkookresowego pobytu całodobowego w projekcie " Wytchnienie i Rehabilitacja" pomału dobiega do końca. Jest to czas bardzo aktywnie spędzony przez uczestników. Oprócz indywidualnych sesji fizjoterapeutycznych oraz psychologicznych, uczestnicy brali udział w różnego rodzaju warsztatach, wieczorach filmowych, relaksacji i w wielu innych formach wsparcia przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na kolejne turnusy, w których udział jest całkowicie bezpłatny dla uczestnika. Do zobaczenia w Pation Park Technologii Innowacyjnych Osób Niepełnosprawnych

Czytaj więcej...

Warsztaty w SM II.

Już 30 listopada zapraszamy wszystkich chętnych uczestników projektu "Sami Możemy II" na warsztaty coachingu. Tym razem spotkanie o tematyce "JAK OSWOIĆ STRES".
Osoby chętne zapraszamy do kontaktu osobistego z naszą rejestracją lub pod numerem telefonu: 32 428 16 90 / 96.
 
stres (1).jpg (160 KB)

Wydarzenie kulturalne w Sami możemy II.

W sobotę uczestnicy projektu "Sami Możemy II" mieli przyjemność uczestnictwa w spektaklu teatralnym "Wieczór Kawalerski" w Teatr Miejski w Gliwicach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzeniaJuż planujemy dla Was kolejne atrakcje w tym właśnie projekcie, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego facebooka, strony internetowej i instagrama
Do zobaczenia!
Czytaj więcej...

Roczne sprawozdanie 1%

W sprawie rocznego zestawienia 1% zapraszamy do kontaktu z Panem Zbigniewem Kowalczyk pod numerem telefonu: 501 303 960 ( w godzinach popołudniowych) oraz na emaila: zbigniew.kowalczyk@sezamsm.pl

Lista turnusów

W związku z rozpoczynającymi się turnusami krótkookresowego pobytu całodobowego w projekcie "Wytchnienie i Rehabilitacja"
w linku poniżej przedstawiamy terminy w jakich będą odbywać się turnusy (zobacz listę turnusów)
 
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją celem zapisów na wybrany przez Państwa termin pobytu wytchnieniowego:)

Andrzejki 2021!

Serdecznie zapraszamy na imprezę Andrzejkową zorganizowaną z projektu "SAMI MOŻEMY II". Cała zabawa odbędzie się w klimacie weneckim już 26 listopada.
Czeka na Was dobra muzyka , pyszny poczęstunek zapewniony przez Restauracja Helion oraz całe mnóstwo niespodzianek i dobrej zabawy. Mile widziane przebranie lub maski:)
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu osobistego z nasza rejestracją lub pod numerem telefonu 32 428 16 90 / 32 428 16 96.
 
Do zobaczenia:)
 
 
Andrzejki.jpg (178 KB)

Ważna informacja!!!

Śląskie Laboratoria Analityczne informują o zmianach w trybie badań laboratoryjnych.
W tygodniu między 8 - 12 listopada Powiatowa Stacja Sanitarno - epidemiologiczna w Bytomiu nie przyjmuje do badania próbek kału w kierunku Shigella - Salmonella ( nr badania 2480 ).

Spotkanie odwołane

W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie 20 listopada w Zabrzu.
Stąd wyznaczono dyżury członków Zarządu Sezam w Ośrodku Pation:
- 24.11.2021 Karolina Kropornicka  15:00 - 17:00
- 27.11.2021 Natalia Sitek  14:00 - 16:00
- 1.12.2021 Karolina Bisanz  15:00 - 17:00
We wskazanych dniach można spotkać się indywidualnie, uzyskać informacje o środkach zgromadzonych w ramach 1% i zwiedzić Pation :)

Turnusy w WIR ruszyły!!!

Miło nam poinformować, że już 22 listopada ruszamy z pierwszym turnusem krótkookresowego pobytu całodobowego w projekcie "Wytchnienie i Rehabilitacja".
Na naszej rejestracji dostępny jest aktualny grafik turnusowy
Podczas pobytu skorzystacie z rehabilitacji, psychologa, logopedy itp., a także miło spędzicie czas podczas relaksacji, seansów filmowych oraz warsztatów przygotowanych specjalnie dla Was.
Zapraszamy do zapisów na konkretne terminy
Jeżeli jeszcze nie zgłosiliście się do uczestnictwa w projekcie "WIR" to zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się w poniższym linku https://zgloszeniawir.sezamsm.pl/
 
Więcej informacji o samym projekcie znajdziecie tutaj: http://www.sezamsm.pl/projekty,9
 
IMG-20211108-WA0012.jpg (173 KB)

WIECZÓR KAWALERSKI

Przypominamy, że trwają zapisy na spektakl teatralny "WIECZÓR KAWALERSKI" , na który zapraszamy już 20 listopada. Wydarzenie finansowane z projektu "SAMI MOŻEMY II".
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty z recepcją lub telefoniczny (32) 428 16 90 lub (32) 428 16 96.
 
Zapraszamy!
 
Zapraszamy na spektakl w Teatrze Miejskim w Gliwicach.jpg (173 KB)

Obchody 15 lecia Sezamu

W piątek 29 października rozpoczęliśmy świętowanie 15-lecia Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM "SEZAM" otwarciem nowej części Ośrodka PATION.
Z radością gościliśmy przedstawicieli Gliwic i Zabrza oraz Sejmiku Województwa, lekarzy, innych specjalistów, a także przedstawicieli współpracujących z nami firm.
Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie okazywane przez te wszystkie lata i liczymy na dalszą współpracę. To również dzięki Wam możemy pomagać osobom chorującym na stwardnienie rozsiane i razem tworzyć coś wielkiego.

Już teraz zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia na spotkanie do Zabrza, 20 listopada, które będzie kontynuacją obchodów 15-lecia Sezamu.

Czytaj więcej...

Archiwum

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Przekaż 1% naszej organizacji
Rozlicz PIT Online
Pobierz program PIT

Najbliższe spotkania

  • Spotkanie - walne zebranie

    24.06.2023 godz. 15:00
    Ośrodek PATION
    Jana Śliwki 12, Gliwice

Przydatne linki